Půjčka do 50 000 korun bez nahlížení do registru dlužníků

Půjčka do 50 000 bez registru

Každý z nás se jistě někdy dostal do finanční tíživé situace. Právě z tohoto důvodu jsou zde půjčky, které by měly pokrýt nečekané výdaje. Může se však stát, že jste v registru dlužníků a banka vám prostě nepůjčí. Od tohoto tu však jsou nebankovní společnosti, ve kterých vám rádi pomohou.

Jak to funguje?

Když přijdete do banky a budete si přát půjčku, první věc, kterou budou zjišťovat, je vaše bonita. Pokud však zjistí, že podle interních měřítek té které banky nejste způsobilí k získání půjčky, máte smůlu.

Neznamená to ale, že by vám nezbývala žádná jiná možnost. Můžete si půjčit u některé z nebankovních společností, které vám nabídnou půjčku bez registru do 50000 Kč. Není to ale jen tak zadarmo.

Jaké to má výhody?

Největší výhodou je bezesporu možnost být v registru dlužníků. Pokud si však chcete půjčit větší částku, i nebankovní společnost potřebuje nějakou záruku, že se jí peníze včas vrátí.

Takovouto zárukou nemusí být ručení vlastním majetkem či majetkem nějakého cizího ručitele. Většinou stačí vykázat alespoň minimální příjem. Zpravidla se jedná o 8 000 Kč měsíčně.

Další z velkých výhod je rychlost vyřízení takového požadavku. U některých společností se uvádí vyřízení požadavku a odeslání peněz do hodiny od přijetí požadavku. Ten se často vyřizuje přes online formulář či SMS zprávu.

Jaké to má nevýhody?

V tuto chvíli je však nutné sejmout „růžové brýle“ a podívat se na tuto problematiku reálným pohledem.

Za benevolentní přístup se v případě takovýchto společností prostě musí platit. Poskytnutí půjčky bez registru je vykoupeno vysokou úrokovou sazbou a nekřesťanskými poplatky z prodlení splacení.

Závěrem upozorňujeme, že není radno splácet jednu půjčku jinou. Dostanete se tak snadno do zdánlivého pocitu, že máte splaceno. V tomto případě však padáte do nekončícího kolotoče nesplacených pohledávek.


Rychlé půjčky online na účet - přehled