Půjčka do 50 000 Kč bez nahlížení do registru dlužníků

Půjčka do 50 000 bez registru a SOLUSU

Každý z nás se jistě někdy dostal do finanční tíživé situace. Právě z tohoto důvodu jsou zde půjčky, které by měly pokrýt nečekané výdaje. Může se však stát, že je žadatel veden v registru dlužníků a banka mu prostě nepůjčí. Od tohoto tu však jsou nebankovní společnosti, které rády pomohou. Má to ale i svá úskalí.

Jak to funguje?

Když přijde klient do banky a bude si přát půjčku, typicky do výše 50 000 Kč, první věc, kterou bude banka zjišťovat, je jeho bonita. Pokud však zjistí, že podle interních měřítek té které banky není žadatel způsobilý k získání půjčky, bude mít smůlu.

Neznamená to ale, že by mu pak nezbývala žádná jiná možnost. Může si půjčit u některé z nebankovních společností, které nabízejí půjčku bez registru do 50000 Kč. Není to ale jen tak zadarmo.

Jaké to má výhody?

Největší výhodou je bezesporu možnost získat úvěr nezávisle na tom, jeké záznamy má člověk v registrech dlužníků. Pokud si však klient chce půjčit větší částku, i nebankovní společnost potřebuje nějakou záruku, že se jí peníze včas vrátí.

Takovouto zárukou nemusí být ručení vlastním majetkem či majetkem nějakého cizího ručitele. Většinou stačí vykázat stálý, byť třeba i minimální příjem.

Další z velkých výhod je rychlost vyřízení takového požadavku. U některých společností se uvádí vyřízení požadavku a odeslání peněz do hodiny od přijetí požadavku. Ten se často vyřizuje přes online formulář či SMS zprávu.

Jaké to má nevýhody?

V tuto chvíli je však nutné sejmout „růžové brýle“ a podívat se na tuto problematiku reálným pohledem.

Za benevolentní přístup se v případě takovýchto společností prostě musí platit. Poskytnutí půjčky bez registru je vykoupeno vysokou úrokovou sazbou a nekřesťanskými poplatky z prodlení splacení.

Je také nutno pamatovat na to, že není radno splácet jednu půjčku jinou. Dlužník se takto dostanete do zdánlivého pocitu, že má splaceno. V tomto případě však padá do nekončícího kolotoče nesplacených pohledávek.