Bankovní účet Česká spořitelna

Bankovní účet Česká spořitelna

Pokud hledáte místo, kam uložit své finance, můžete si vybrat z mnoha bank působících v České republice, které nabízejí méně či více výhodné běžné účty v různých podobách. Jedním z nich je bankovní účet Česká spořitelna.

V případě, že si plánujete založit bankovní účet Česká spořitelna, můžete volit z několika typů a vybrat si ten pro Vás nejvhodnější. Účty jsou sestavovány tak, aby co nejlépe pokryly potřeby nejrůznějších skupin či jednotlivců. Na bankovní účet Česká spořitelna tak dosáhne každý.

Bankovní účet Česká spořitelna – přehled

Mezi základní produkty, které bankovní účet Česká spořitelna nabízí, patří Osobní účet ČS, který má dále podoby Absolvent, Student a Junior. Osobní účet ČS si můžete nastavit podle potřeby a platit tak pouze za produkty a služby, které opravdu využíváte. Jednoduše si nastavte svůj bankovní účet Česká spořitelna podle sebe.

Sporožirový bankovní účet Česká spořitelna

Moderní bankovní účet Česká spořitelna

Sporožirový bankovní účet Česká spořitelna je určen pro správu rodinných financí a můžete si k němu vybrat ze široké škály dalších produktů a služeb. Bankovní účet Česká spořitelna také nabízí vedení účtu v cizí měně, kde si opět můžete zvolit navazující produkty a služby.

Přímé bankovnictví

Svůj bankovní účet Česká spořitelna můžete snadno ovládat prostřednictvím internetového bankovnictví. Můžete si zvolit služby SERVIS 24 Internetbanking, GSN banking a Telebanking. Díky těmto službám můžete ovládat svůj bankovní účet Česká spořitelna opravdu odkudkoliv.