Fér půjčka od Sberbank

Fér půjčka

Nabídka půjček je více než pestrá a neustále přichází nové a nové nabídky, mezi nimiž vybrat tu pravou není vždy úplně jednoduché.

Jestliže ale toužíte po takovém produktu, který s vámi bude jednat fér a nabídne vám nejen osobitý přístup, ale i výhodnou úrokovou sazbu, rychlé vyřízení i schválení a bezproblémový převod na účet, pak je právě pro vás určená Fér půjčka poskytovaná společností Sberbank.

Fér půjčka vás mile překvapí

Fér půjčka od Sberbank je skutečně férová. Již od samého začátku víte, na čem jste. Od podepsání smlouvy znáte nejen konečnou splatnou částku, ale i výši úrokové sazby. Dobrou zprávou je, že za vedení ani poskytnutí půjčky neplatíte žádné peníze navíc.

Co je potřeba ke sjednání Fér půjčky?

Zajímá vás, co všechno je potřeba ke sjednání Fér půjčky od Sberbank? V první řadě je to platný občanský průkaz a potvrzení o vašem příjmu. Pokud jste klientem u Sberbank, pak nepotřebujete žádný doklad, banka si vystačí s výpisem z vašeho účtu za poslední 3 měsíce. Při žádosti o částku nad 250 000 do 400 000 Kč budete potřebovat písemný souhlas manžela nebo manželky a u žádostí přesahující 400 000 Kč je zapotřebí spolužadatele.

Kolik můžete s Fér půjčkou získat?

Fér půjčka vám nabízí finanční pomoc v rozmezí od 30 000 do 500 000 Kč s dobou splatnosti, jež může dosahovat až 96 měsíců. Splátky si tak můžete rozložit na skutečně dlouhou dobu. Sami si můžete zvolit nejen výši částky, ale rovněž i dobu splatnosti – tuto volbu Sberbank nechává zcela na vás.

Fér půjčka a její výhody

Chcete znát výhody, které pro vás Sberbank připravila? Pak věřte, že jich je hned několik! Určitě oceníte garanci výhodnějších splátek od začátku splácení, což je dáno započteným bonusem. Díky tomu můžete ušetřit řádově až několik set korun měsíčně a to je určitě dobrá zpráva. Další výhodou je fakt, že pro sjednání půjčky si u banky nemusíte zřizovat účet, jako tomu je u řady jiných bankovních společností.