Založení bankovního účtu

Založení bankovního účtu

Na českém finanční trhu najdete spoustu bank, které jsou zde již dlouhou dobu, ale vzhledem ke změnám ve fungování finančního sektoru také přibývají některé další. Pokud tedy plánujete založení výhodného bankovního účtu, nejste tolik limitování jako v minulosti a máte z čeho vybírat.

Založení bankovního účtu je většinou jednoduchá procedura, kterou můžete absolvovat přímo na pobočce některé banky, nebo pokud se vám nechce čekat nebo je nejbližší pobočka daleko od místa vašeho pobytu, můžete provézt založení bankovního účtu online pěkně z pohodlí domova.

Založení bankovního účtu online

Pokud se rozhodne pro založení bankovního účtu online, připravte si kopii svých dokladů. V tomto případě většinou kromě Občanského průkazu potřebujete také kopii dalšího dokladu. Poté vyplníte krátký formulář a až bude vše v bance připraveno, dostanete pozvání na pobočku, kde už jen podepíšete smlouvu o založení bankovního účtu.

Kdo nabízí založení bankovního účtu online

Jelikož je založení bankovního účtu online velmi oblíbené a navíc šetří Vám i bance čas, nabízejí tuto službu všechny akreditované banky v České republice nabízející služby občanům.

Pokud tedy zvažujete založení bankovního účtu, záleží jen na Vás, kterou cestu si zvolíte. Totéž platí pro výběr banky, které chcete svěřit své finance. Zvolte si tu, která vyhovuje právě Vám!