SMS půjčka ihned úplně každému

Rychlé SMS půjčky ihned pro každého

SMS půjčky se těší stále větší oblibě a není se čemu divit. Rychlou finanční pomoc Vám tyto půjčky zajistí bez formalit a zbytečných průtahů. Někdy se proto tento produkt označuje jako „SMS půjčka ihned úplně každému“ – nároky na bonitu jsou zde minimální a peníze mohou získat i ti, kteří mají záznam v registrech dlužníků.

Jaké jsou parametry těchto minipůjček?

Napoprvé 1000 – 5000 Kč

Zpravidla si při první žádosti můžete půjčit od 1000 do 5000 Kč. Doba splatnosti je většinou ohraničena 30 dnů s možností dalšího prodloužení, ovšem za nezanedbatelný poplatek. SMS půjčky žádáte online – pomocí posuvníků si zvolíte výši obnosu a požadovanou dobu splatnosti.

Uvádějte pravdivá data

Poté vyplníte online formulář s údaji o své sobě a o svých příjmech a výdajích. Vzhledem k tomu, že u drtivé většiny malých rychlých půjček do výplaty není vyžadováno ze strany věřitele potvrzení o příjmech, vyplňte vždy všechny údaje co nejpravdivěji. Nevyplácí se uvádět nesprávná data zejména ohledně výše Vaší mzdy – jednak se vystavujete možnosti postihu za dluhový podvod, a jednak si tím zahráváte s rizikem, že se dostanete do dluhové pasti v případě, že by Vám půjčka byla na základě falešných údajů přidělena a Vy byste následně neměli na její splacení.

Automatizované posouzení do 10 minut

Po odeslání formuláře je každá žádost posouzena – zpravidla vše zařídí automatizovaný systém, a během několika minut jste vyrozuměni o schválení, případně nechválení půjčky.

Když první půjčku řádně, úplně a včas splatíte, můžete si u většiny společností požádat o druhou půjčku ve větší výši – například 8000 nebo 10000 Kč. Některé společnosti u opakovaných žádostí poskytují půjčky až 15000 nebo 20000 Kč.