Bankovní účet Česká spořitelna

Bankovní účet Česká spořitelna

Pokud hledáte místo, kam uložit své finance, můžete si vybrat z mnoha bank působících v České republice, které nabízejí méně či více výhodné běžné účty v různých podobách. Jedním z nich je bankovní účet Česká spořitelna.

V případě, že si plánujete založit bankovní účet Česká spořitelna, můžete volit z několika typů a vybrat si ten pro Vás nejvhodnější. Účty jsou sestavovány tak, aby co nejlépe pokryly potřeby nejrůznějších skupin či jednotlivců. Na bankovní účet Česká spořitelna tak dosáhne každý.

Přehled produktů

Mezi základní produkty, které bankovní účet Česká spořitelna nabízí, patří Účet Moje zdravé finance, Základní účet a zvláštní zvýhodněné účty pro seniory, studenty a pro děti. Banka nabízí odměny za obrat na účtu a také například za využívání dalších služeb České spořitelny.

Sporožirový bankovní účet Česká spořitelna

Moderní bankovní účet Česká spořitelna

Sporožirový bankovní účet Česká spořitelna je určen pro správu rodinných financí a můžete si k němu vybrat ze široké škály dalších produktů a služeb. Bankovní účet Česká spořitelna také nabízí vedení účtu v cizí měně, kde si opět můžete zvolit navazující produkty a služby.

Přímé bankovnictví

Svůj bankovní účet Česká spořitelna můžete snadno ovládat prostřednictvím internetového bankovnictví. Můžete si zvolit služby SERVIS 24 Internetbanking, GSN banking a Telebanking. Díky těmto službám můžete ovládat svůj bankovní účet Česká spořitelna opravdu odkudkoliv.

Internetové bankovnictví George

Na přelomu roku 2018 a 2019 přejdou všichni klienti ČS na nové internetové bankovnictví George. Tento systém nabízí spoustu novinek. Například při potvrzování transakcí mohou lidé využít kromě SMS a "George klíče" také otisk prstů či rozpoznávání tváře iPhonem. Praktická je také možnost pokročilého vyhledávání v transakcích podle různých kritérií i fulltextem. Součástí bude také průběžná automatická analýza finančního chování klienta a personalizovaná doporučení a nabídky.

Banka také vyvíjí svoji aplikaci pro chytré telefony, pomoci které budou moci uživatelé internetového bankovnictví George platit u obchodníků místo karty.