Půjčka online do 10 min

Zkuste online půjčku do deseti minut

Jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná. Zná to většina z nás, nutně potřebujeme peníze a nevíme, kde je rychle sehnat. Výplata je ještě daleko a na nějakou krátkodobou brigádu není čas. Co s tím?

Jako možnost řešení se nabízí půjčka online do 10 min, která nabízí až dvacet tisíc korun.

Uvařte si kafe a najděte si deset minut času

Nadpis zní možná až moc utopisticky, ale je až nebezpečně realistický. Skutečně, na vyřízení žádosti o bleskovou online půjčku vám stačí pouhých 10 min. Pokud splňujete základní podmínky pro získání bleskové půjčky, konkrétně se jedná o dosažení plnoletosti a mít české občanství, tak vám již jen stačí vyplnit jednoduchý formulář žádosti o půjčku a máte hotovo. Do deseti minut můžete mít peníze na účtu.

Jak to celé funguje?

Celá služba je velice jednoduchá, pokud splňujete zmiňované podmínky, tak pouze vyplníte jednoduchý online formulář s žádostí a do deseti minut se dozvíte, zdali vám budou peníze poskytnuty. Při podání žádosti ještě budete muset ze svého účtu v bance zaplatit 1 Kč, abyste potvrdili svou identitu a platnost zadaného účtu. Půjčit si můžete až 20 000 Kč, na které ale zpravidla nedosáhnete hned při první žádosti. První žádost je limitována maximální částkou pět tisíc korun, pokud však budete o úvěr žádat opakovaně a předchozí půjčky jste splatili spolehlivě a včas, tak můžete skutečně získat až zmiňovaných dvacet tisíc.

Výhody a nevýhody

Jednoznačnou výhodou je určitě expresní vyřízení celé žádosti. Dále můžeme jako plus zmínit vyřízení online i to, že nemusíte dokazovat výši svých příjmů a nepotřebujete ručení. Jelikož se jedná o online půjčku, tak o ní můžete žádat kdykoliv budete chtít, klidně i o víkendu. Mezi nevýhodami pak nenajdeme nic nového, i tady platí, že pokud nesplatíte peníze včas (většinou bývá doba splatnosti do třiceti dnů), hrozí vám vysoké finanční postihy.