Bankovní účet MONETA Money Bank

Bankovní účet MONETA Money Bank

V dnešní době je již samozřejmostí vlastnit
výhodný bankovní účet. Těch co jej nemají, je jako šafránu, mnohem častěji narazíte na někoho, kdo má bankovních účtů více.

Účet si můžete založit prakticky v kterékoliv bance, na této stránce se podíváme na bankovní účet MONETA Money Bank.

Bankovní účet MONETA Money Bank – přehled

V případě, že si budete chtít založit bankovní účet MONETA Money Bank, můžete si vybrat z několika produktů. Na výběr máte běžný účet, studentský účet nebo dětský účet. Podle jejich názvů je jednoduché určit, komu je který bankovní účet MONETA Money Bank určen.

Bankovní účet MONETA Money Bank – běžný účet

Bankovní účet MONETA Money Bank, výše uvedený jako běžný účet, je nabízen hned v několika variantách. Jedná se o Konto Genius Active, Optimal, Gold nebo Dual. Jedná se o základní variantu, kombinaci běžného a spořícího účtu, účtu pro náročné klienty a poslední je kombinovaný běžný a firemní bankovní účet MONETA Money Bank.

Internetový bankovní účet MONETA Money Bank

Osobní bankovní účet MONETA Money Bank

Spolehlivý bankovní účet od společnosti MONETA Money Bank poskytuje, jak je to v dnešní době již běžné, také možnost on-line přístupu k účtu. Svůj účet tak můžete kontrolovat a nakládat s ním jednoduše a pohodlně prostřednictvím internetu. Bankovní účet MONETA Money Bank ale můžete ovládat také pomocí telefonu či mobilu.

Karty k účtům

V případě, že si založíte bankovní účet MONETA Money Bank, můžete si k němu pořídi některou z platebních karet. Volit můžete mezi kartami Maestro a MasterCard.