Bankovní účet KB

Bankovní účet KB

Pokud hledáte vhodnou banku, do které uložíte své peníze, můžete se podívat na možnosti, které nabízí Komerční banka. Jedná se o stabilní českou bankovní instituci, u které si můžete otevřít bankovní účet KB.

Bankovní účet od Komerční banky si může založit každý, přičemž jsou k dispozici různé varianty přizpůsobené aktuálním potřebám jednotlivců, firem a institucí. Na dalších řádcích se zaměříme na bankovní účet KB určený pro občany.

Bankovní účet KB pro občany

Pokud se rozhodnete pro bankovní účet KB pro občany, můžete si založit MůjÚčet, který je maximálně flexibilní a umožňuje nastavení produktů a služeb podle vlastního uvážení. Budete tak využívat a platit pouze ty produkty a služby, které si určíte. Bankovní účet KB si tak vytvoříte na míru.

Kde si založit bankovní účet KB

Bankovní účet KB pro občany

Můžete si vybrat z několika možností jak si založit výhodný bankovní účet u Komerční banky. Jednou z nich je návštěva jedné z velkého množství poboček. Můžete si ale také založit svůj účet pohodlně a v klidu on-line. Stačí si vybrat svůj bankovní účet KB a po zpracování vaší žádosti si pouze vyzvednout dokumenty na pobočce.

Platební karty

V případě, že si založíte bankovní účet KB, můžete si k němu vybrat některou z platebních karet. Komerční banka jich nabízí opravdu velké množství od klasických Maestro, Visa a MasterCard až po speciální platební karty. Bankovní účet KB tak bezesporu nabízí spoustu výhod.